PIME patronem BATTERY EXPERTS FORUM

ZAPRASZAMY NA 14 EDYCJĘ BATTERY EXPERTS FORUM POLAND

Zapraszamy na 14 edycję Battery Experts Forum Poland, która odbędzie się w Gliwicach, w dniach od 19 do 21 września 2017.

Mając na uwadze sukces, jaki co roku od 9 lat odnosi forum eksperckie organizowane w Aschaffenburgu (Niemcy) organizatorzy postanowili przenieść koncepcję forum na rynek Europy Środkowo-Wschodniej i zorganizować to cieszące się ogromną popularnością wydarzenie również w Polsce. Polska, zlokalizowana w samym środku Europy, jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków środkowo-wschodnich, dlatego też organizatorzy zaprosili ekspertów z dziedziny przemysłu bateryjnego oraz technologii rozwoju baterii m.in. litowo jonowych do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w Polsce.

Miło nam poinformować, że PIME zostało wybrane jako jedyna organizacja branżowa na patrona tego wydarzenia. W imieniu naszej organizacji dziękujemy organizatorom za ten zaszczyt. Bartłomiej Zysiński, Wiceprezes Zarządu PIME przedstawi podczas Forum prezentację nt. magazynowania energii w Polsce i kształtowania się regulacji dla tej terchnologii, a Krzysztof Kochanowski, Prezes Zarządu PIME weźmie udział w eksperckim panelu dyskusyjnym.

Battery Forum Patronage

Program