Workshop 10/11 Grudnia

10/11.12.2020r.
Zapraszamy na wyjątkowy workshop PIME na temat „Projektów wodorowych w transporcie” z udziałem min. Krzysztofa Kubowa- sekretarza stanu, szefa Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów, Pełnomocnika Rządu ds. Gospodarki Wodorowej, który przedstawi aktualny status prac nad strategią wodorowym w Polsce, a także Sunite Satyapal - Dyrektor Biura Technologii Wodoru i Ogniw Paliwowych, Biura ds. Energii, z Departamentu Energii Stanów Zjednoczonych (DOE), która przedstawi: przegląd badań, prac rozwojowych i demonstracyjnych dotyczących wodoru i ogniw paliwowych w tym inicjatywę H2@Scale, która przewiduje niedrogą produkcję wodoru, przechowywanie, dystrybucję i użycie w wielu aplikacjach.
W workshopie również:
Projekty wodorowe w transporcie Niemiec, Włoch, Szwecji, Dani, Holandii i Belgii, Wielkiej Brytanii.
Przedstawione zostaną też Europejskie normy techniczne, certyfikaty, środowiskowe i wymogi bezpieczeństwa dotyczące tankowania wodoru.
 
Workshop jest częścią realizowanego przez PIME projektu „Gospodarka wodorowa w energetyce i transporcie- mapa drogowa dla Polski”, który swoim patronatem objął Pełnomocnik Rządu ds. Gospodarki Wodorowej Krzysztof Kubów, Hydrogen Europe, Ministerstwo Klimatu i Środowiska a także Ambasada Włoch. Partnerami workshopu są min. PKN ORLEN.
 
W załączeniu znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy oraz agendę wydarzenia.
Informacje i zgłoszenia: justyna.wloga@pime.com.pl
/file/cke_1607082599_POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - workshop PIME AWP.docx